Liikmeid
14

Oktoobri loengud

september 30, 2017

Oktoobri loengud:

Alustab loengusari Homöopaatia kodukasutajale Terje Tähe

            Kolmapäev 10.15-11.45 Alates 4.oktoobrist-30.maini

                       Loeng+konspekt 10eur. Registreerumine: Terje@okobeebi.ee

Järgnevaresse loengutesse registreerumine:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLIMux8M40lLFuAVCa8vVjhdvUGL9PTd1d5l5UN3gWvvjHiw/viewform

 

   3.okt 16.00    Jonn Reet Post

Kuidas eristada nuttu põhjuseid? Millal hakkavad lapsed jonnima? Kuidas erinevates olukordades reageerida/käituda? Kas last saab ära hellitada? Kuidas kasvatada, tugeva iseloomuga last? Mida teha, et jonni oleks vähem? Kuidas leebelt kuid järjekindlalt piire seada? Mida ette võtta, kui laps hakkab jonnima avalikus kohas?

10.okt 14.00    Varajane potitamine Reet Post

on tegelikult imelihtne ja lisaks suur kokkuhoid!“ Mida annab lapse arengule varajane potitamine? Miks last varakult potile panna? Kõik beebid tunnevad pissi- ja kakahäda, aga kuidas meie sellest aru peaksime saama? Milliseid lapse kehakeele märke me näeme? Kas on vaja kasutada riidest mähkmeid? Millal võib potitamist alustada? Praktikult nõuanded.

12.okt 13.30    Lapse kandmine ja kandelinade sidumised Kadri Viirand lapsekandmisnõustaja

Erinevate lapsekandmise vahendite plussid ja miinused. Miks last linas kanda? Miks on lapsele konnaasend hea? Mis põhjustel peab vältima lapse nägu väljaspoole kandmist. Kandmis vahendeid saab praktiliselt proovida spetsiaalse nukuga. Pikalina põhisiduse harjutamine.

 

13.okt  13.00   Allergia ja toidutalumatuse ravi ja ravi Reet Post

Toitumise ja mikrofloora seosed haigustega – allergia, toidutalumatus, astma, autism, epilepsia jm. Kuidas toitumine mõjutab käitumist ning arengut. Mida peaksime tegema, et allergiat / talumatust leevendada. Kus teha talumatuseteste. Milline ravi oleks kõige parem lahendus?

13.okt  18.00   Sünnitaja tugiisiku tund Terje Tähe

Et tugiisik oskaks naist sünnitusel aidata, on vaja teadmisi ja oskusi. Räägime kõigest, mis võiks naist sünnitusel aidata. Proovime läbi kõik sünnitusasendid, õpime silitusi-massaaže, valutustamise punkte ja palju muudki. Selga mugavad riided! Osaluspanus naisele koos tugiisikuga 15 eur

Palume enda tulekust teadaanda kõige hiljem tunnile eelneval päeval Terje@okobeebi.ee

17.okt  14.00 Beebi hoidmine ja arendamine Reet Post

Mida beebid vajavad oma baasturvalisuseks? Kuidas beebid meiega räägivad? Kas laps omandab kõik oskused ise? Kuidas mängida beebiga? Kuidas soodustada arengut? Kas 1-aastast võib viia lastehoidu?

 

19.okt  18.00   Asjadest, millest ei räägita I osa Reet Post

Räägime asjadest, millest tavaliselt ei räägita – surmast, hingest, vaimudest, saatusest, mõtete mõjust ja kõigest muustki, mida iganes julgete küsida. Kuidas valivad lapsed perekonna, kuhu sündida? Laste loomine? Kuidas mõjutab raseduse aeg ja sünnitus lapse edasist elu Sünnipäevade pidamine. Laste nimed. Mismoodi tajuvad väikesed lapsed maa magnetvälju, veesooni jms ning mida me vanematena sellest teadma peaksime?

 

24.okt 17.30    Külmetushaiguste ravi lihtsate looduslike vahenditega I osa Terje Tähe

Miks me haigestume? Mida teha, et olla terve. Kuidas haiguse ajal toituda. Millal peaks palavikku alandama ja kuidas seda looduslike vahenditega teha. Nohu kiire ravimine looduslike vahenditega.

 

26.okt 18.00    Asjadest, millest ei räägita II osa Reet Post

Kuidas edasi minna vabana? Meie suguvõsade seosed lastega. Meie pere emotsioonide väljendused laste peal, vanemate egotuse õppimine. Käitumismustrite muutmine.

 

30.okt 15.00    Lisatoit beebile Reet Post

Mida saaksime laste heaks õige toitumisega ära teha? Millal hakata andma oma beebile lisatoitu? Millised on alustamiseks head toiduained? Kuidas ma tean, et see toit sobib mu beebile? Kuidas vältida allergiaid? Milliseid marju ja puuvilju anda? Millal tohib anda lapsele piimatooteid, muna?

 

31.okt 17.30    Külmetushaiguste ravi lihtsate looduslike vahenditega II osa Terje Tähe

Kõha ja kurguvalu ravimine looduslike vahenditega. Kõrvapõletike ravi. Kuidas vältida kroonilis külmetushaigusi.