Liikmeid
14

Loengud detsembris

detsember 13, 2017

5.det 17.30 Vestlusring “Kuidas toetada last: toidu mõju lapse kehale ja vaimule” Madleen Simsoniga

Kuidas mõjutab toit lapse aju ja emotsionaalsust? Kas toitumine võib olla tema murede ja vaevuste põhjuseks? Millised on need toiduained? Kuidas last aidata ja toetada, kui tal on allergia või toidutalumatus? Mida on vaja teada vitamiinidest ja mineraalidest lapse toidus?

Raamatu “Toidu mõju lapse ajule, arengule ja käitumisele” üks autoritest.

 11.det 15.30 Lisatoit beebile Reet Post

Mida saaksime laste heaks õige toitumisega ära teha? Millal hakata andma oma beebile lisatoitu? Millised on alustamiseks head toiduained? Kuidas ma tean, et see toit sobib mu beebile? Kuidas vältida allergiaid? Milliseid marju ja puuvilju anda? Millal tohib anda lapsele piimatooteid, muna?

 12.det 17.30-19.30 Vaktsineerimine Terje Tähe

Räägime vaktsiinides sisalduvatest ainetest, vaktsiinide kõrvaltoimetest ning efektiivsusest. Poolt või vastu – miks ja mille põhjal otsustada? Mida kujutavad endast Eesti vaktsineerimiskalendris olevad haigused, kus või kuidas need tänapäeval levivad, kas need on ravitavad? NB! Loeng on 2 tundi. Osaluspanus 15eur ja perele 20eur

 15.dets 10.00 Beebide ja väikelaste uni Reet Post

Kui palju peavad beebid magama? Kas võtta beebi enda kõrvale voodisse? Õhtused unerituaalid. Mida teha rahutu unega? Mida arvata “unekoolist”? Mida teha öiste söötmiste vähendamiseks? Kui uneprobleemid jätkuvad 2-3-aastastel lastel? Mis vanuseni võiks laps kaisus magada?

19.det 17.30-19.00 Homöopaatiline vaktsineerimine Terje Tähe

Loengutele registreerumise link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJi0xJvHLN0OYJACWWrEFMjp51WXsyGjievseLhhXSDpeNlw/viewform