Liikmeid
14

Loengud aprillis

aprill 1, 2018

3.aprill 17.30 Lastekasvatuse põhitõed, Reet Post ja Terje Tähe
Kuidas mõjutavad peresuhted ja erinevad kasvatuspõhimõtted lapse kasvatamist? Arukas lapse armastus läbi jonnihoogude. Lapse kehakeele märkamine ja toetamine. Väikelapse sotsiaalsus. Kuidas arendada last koostegemistega? Laste mõttejõu arendamine. Laste vabaks laskmine peale 11. eluaastat.

4.aprill 16.30 Tugeva iseloomuga laste kasvatamine, Reet Post
Kuidas kasvatada tugeva iseloomuga last? Kuidas erinevates olukordades reageerida? Mis vanuses peaks laps teiste inimestega arvestama? Mida teha kui laps lööb? Mida teha kui laps ei kuula sõna? Kuidas leebelt, kuid järjekindlalt selgitada olukorda?

6.aprill 13.00 Lisatoit beebile, Reet Post
Mida saaksime laste heaks õige toitumisega ära teha? Millal hakata andma oma beebile lisatoitu? Millised on alustamiseks head toiduained? Kuidas ma tean, et see toit sobib mu beebile? Kuidas vältida allergiaid? Milliseid marju ja puuvilju anda? Millal tohib anda lapsele piimatooteid, muna?

13.aprill 18.00-20.00 Tugiisiku tund, Terje Tähe
Ettevalmistav praktiline tund sünnituse toetamiseks. Räägime, mis asendid ja võtted naist sünnitusel aitavad. Proovime läbi kõik sünnitusasendid, õpime silitusi-massaaže, valutustamise punkte. Selga mugavad riided! Osaluspanus naisele koos tugiisikuga 15 eur.

18.aprill 16.00-17.30 Laste selja ja kaela pingetest vabastamine – loeng läbi praktilise tegevuse.

Saate kasulikke nippe, näpunäiteid ja võtteid, et ise igapäevaselt oma lapsi aidata. Reet Post

27. aprill 16.00 Beebide ja väikelaste uni, Reet Post
Kui palju peavad beebid magama? Kas võtta beebi enda kõrvale voodisse? Õhtused unerituaalid. Mida teha rahutu unega? Mida arvata “unekoolist”? Mida teha öiste söötmiste vähendamiseks? Kui uneprobleemid jätkuvad 2-3-aastastel lastel? Mis vanuseni võiks laps kaisus magada?

Loengutesse registreerimise link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXTPiygKLn-xkgreNvZ5APyhdXdsUdYX6IKfwE9u99mnzX-A/viewform

Asume Tallinnas, Pärnu mnt 142, Tondi Ärikeskuse II korrusel.
Jälgi uudiseid fb-s või www.okobeebi.ee
RÕÕMSATE KOHTUMISTENI!