Liikmeid
14

Veebruari loengud

jaanuar 29, 2019

11.veebruar 15.00 Imetamise alustamine Reet Post

Praktilised imetamise alustamise nipid. Millised on ohud kui kasutada nibukaitset ja lutipudelit? Miks toita oma last rinnapiimaga?

 12.veebruar 13.30 Varajane potitamine Reet Post

Lapse potitamine on tegelikult lihtne ja lisaks suur kokkuhoid!“ Mida annab lapse arengule varajane potitamine? Miks last varakult potile panna? Kõik beebid tunnevad pissi- ja kakahäda, aga kuidas meie sellest aru peaksime saama? Milliseid lapse kehakeele märke me näeme? Kas on vaja kasutada riidest mähkmeid? Millal võib potitamist alustada?

14.veebruar 16.00 Tugeva iseloomuga laste kasvatamine Reet Post

Kuidas kasvatada tugeva iseloomuga last? Kuidas erinevates olukordades reageerida? Mis vanuses peaks laps teiste inimestega arvestama? Mida teha, kui laps lööb? Mida teha, kui laps ei kuula sõna? Kuidas leebelt, kuid järjekindlalt selgitada olukorda?

 14.veebruar 18.00 Laste selja pingete lõdvestamine – praktiline Reet Post

Liikuvad lapsed ronivad hüppavad ja kukuvad. Nende selgroolülid liiguvad pisut paigast. Ka ekraanide taga olevate laste seljad on enamasti paigast. Kuidas siis lapsi aidata lihtsate võtetega? Praktiliselt harjutame täiskasvanute ja kaasas olevate laste peal.

 21.veebruar 14.00 Esmaabi lastele ja vigastuste vältimine Reet Post

Kuidas käituda, et lapsega ei juhtuks õnnetusi: kukkumisi, põletusi, olmekeemia- ja taimemürgistusi jne. Esmaabi kui juhtuvad õnnetused.

 21.veebruar 16.30 Väikelaste toitumine Reet Post

Kuidas ja mida pakkuda tervislikuks toiduks väikelastele. Räägime kuidas prantslased oma lapsi tervislikult sööma õpetavad. Kui palju peab laps sööma köögivilju, piimatooteid, kala, liha jne.

 26.veebruar 18.00 Lapse loomine Terje Tähe

Mida saab teha last planeerides, et kasvaks terve ja tugev laps nii füüsiliselt, vaimselt ja emotsionaalselt. Naiste ja meeste füüsilise keha puhastamine, toitumine. Mida elus muuta kui rasestumine pole õnnestunud? Lapse loomine. Oodatud on last planeerivad või juba last ootavad pered.

 27.veebruar 18.00 Tugiisiku tund Terje Tähe

Tugiisiku teadmiste ja oskuste arendamiseks. Räägime kõigest, mis võiks sünnitusel naist aidata. Proovime läbi sünnitusasendid, õpime silitusi-massaaže, valutustamise punkte ja palju muudki.

———————————————

Loengule võib lapsed kaasa võtta.
Osaluspanus 10eur/pere 15eur

Loengule registreerumine:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdy7daPkMzRK84slV8s59RF-6H5c3SpDEQYpQvNbT7X4rOtBA/viewform