Liikmeid
14

Märtsi loengud

veebruar 26, 2019

5.märts 14.00 Lisatoit beebile Reet Post

Millal hakata andma lisatoitu? Millised on alustamiseks head toiduained? Kuidas ma tean, et see toit sobib mu beebile? Kuidas vältida allergiaid? Kui vanale lapsele anda gluteeniga putrusid? Milliseid marju ja puuvilju anda? Millal tohib anda lapsele piimatooteid?

5.märts 16.00 Beebide ja väikelaste uni Reet Post

Kui palju peavad beebid magama? Kas tohib võtta beebi enda kõrvale voodisse? Õhtused unerituaalid. Mida teha öiste söötmiste vähendamiseks? Kuidas muuta uinumise assotsiatsioone? Mis vanuseni võiks laps vanemate kaisus magada? Kas last saab ära hellitada?

5.märts 18.00 Jonn Reet Post

Mis vanuses hakkavad lapsed jonnima? Kuidas eristada mure nuttu jonnist. Kuidas kasvatada last, et jonni oleks vähem? Kas juhtida lapse tähelepanu jonnilt mujale? Kuidas piire seada? Mida ette võtta, kui laps hakkab jonnima avalikus kohas?

7.märts 17.00 Atoopiline dermatiit Reet Post

Mis on atoopiline dermatiit? Kas saame kõrvaldada sisemisi põhjuseid. Kus testida toidu talumatust? Kui kaua peab toidust loobuma? Kas lapsed kasvavad nahaprobleemidest välja? Kuidas ravida atoopilist dermatiiti ja teisi nahaprobleeme?

11.märts 18.00 Külluslik tervis Reet Post

Külluslik tervis sõltub liikumisest, hingamisest, toitumisest, mõtlemisest, naermisest, mediteerimisest, usust, keskkonnast, armastusest, puhkamisest.

14.märts 14.00 Esimene ja teine eluaasta – hoidmine ja arendamine Reet Post

Kas beebit või üheaastast tohib anda teistele sülle? Kas 1-aastast võib viia lastehoidu? Mida lapsed vajavad oma baasturvalisuseks? Millised oskused omandab laps ise ja milliseid oskuseid peame arendama? Kuidas mängida lapsega?

 

19.märts 16.00 Asjadest, millest ei räägita Iosa Reet Post

Saatusest,surmast, hingest, vaimudest,  mõtete mõjust ja kõigest muustki, mida iganes julgete küsida. Kuidas valivad lapsed perekonna, kuhu sündida? Laste loomine? Kuidas mõjutab raseduse aeg ja sünnitus lapse edasist elu, mida tunneb laps sünnitusel ja kuidas see talle meelde jääb? Kuidas lapsed tegelikult armastavad oma vanemaid? Sünnipäevade pidamine. Laste nimed. Mismoodi tajuvad väikesed lapsed maa magnetvälju, veesooni jms ning mida me vanematena sellest teadma peaksime?

19.märts 18.00 Asjadest, millest ei räägita IIosa Reet Post

Kekkond mõjutab last. Pere emotsioonide väljendused laste peal. Vanematena egotuse õppimine. Meie suguvõsa seosed lastega. Kuidas edasi minna?

26.märts 16.00 Lapse arendamine mänguga 9k-2a Reet Post

Loeng-praktika.Võtke lapsed kaasa! Kuidas soodustada lapse arengut kuni kolme aasaseks saamiseni? Kuidas ja millega mängida? Kas laps peab üksinda mängima?

26.märts 18.00 Kui perre sünnib teine kolmas Reet Post

Mis tunne võib olla lapsel, kui ta saab noorema õe/venna? Mida vajavad kõik pere lapsed? Kuidas hoida häid suhteid laste vahel? Kas ja kuidas saab elu ümber korraldada? Erinevas vanuses laste vajadused. Kas panna vanem laps lastehoidu?

Lapsed võib meie loengutele kaasavõtta.

Loengute osaluspanud 10 eur inimene / pere 15eur.

Registreerumine:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdL5RFOiQ4fjJQpn7_FCDcjgOAw_Ya_0zLgSpHiYpOnXRe-mg/viewform