Liikmeid
14

– Triin Uueda – toortoidukoolitaja

perefotod 051

Triin Uueda tööde ja tegemiste looming koondub Hundipesa nime all.

Olen õppinud floristiks , ning tänu oma agronoomist vanaema tihedalt seotud  taimede ja põllumajandusega. Nii on välja kasvanud  ka huvi kasvatada kõik värske ja kasulik ise oma kätega. Samuti suur huvi korjata ja kuivatada nagu tõeline korilane. Ning kõik ikka selleks, et edasi anda parimat vitamiinirikast elustoitu  endale ja teistel, mida meile pakub  ürgne loodus.

Hundipesa vegan/toortoidu teekond sai alguse u.5 aastat tagasi

Olen kahe energilise lapse ema.elades metsade vahel Põrgupõhjal. Meie kodu ja loodus on seadnud omad nõuded, et kõik toimuks loomulikult ja tervist säästvalt.

Teist last oodates viis minu isiklikud tervisemured tervislikuma toidu juurde. Samm-sammult olen leidnud tee taimetoiduni ja sealt edasi  toortoiduni. Armastan väga söögi tegemist ja luua uusi maitseelamusi.

Täiendan oma teadmisi Irje Karjuse (Metsamoori) Herbaatika koolis, õppides juurde igasugu taimetarkusi.

Olen muutunud läbi taimetoidu teadlikumaks  oma mõtetes ja tunnetes. Jõudes toortoitumisseni tean , mis selline eluviis meie kehale  ja vaimule annab. Sellest suurest vaimustusest soovin seda infot ja kogemusi anda edasi läbi toortoidukoolituste ning  toortoidu cateringi

Pakun võimalust tutvuda  toortoidu maailmaga ja täiendada või/ja muuta   oma harjumisi toitumise vallas, nii et see tagaks teile püsivalt hea tervise ja energia.

Tegelen palju toortoidu valmistamisega , katsetan uute retseptidega ning sealjuuures ka kõikvõimalike toitude kuivatamistega.

Õpetan kuidas on võimalik köögivilju, puuvilju, juurvilju ja nendest valmistatud erinevaid tooteid (leivad, küpsised, nätsukommid…) optimaalselt ja vitamiinirikkalt säilitada kuudeks .

Tegelen toortoidu koolituste korraldamisga erinevates kohtades:

Tallinnas , Väike uba, Vabriku 41

Tallinnas, Sojaliit, Pärnu mnt 158b

Tabasalus, Rohujuur, Kallaste  keskus 2

Varsti ka juba Tartus

Kõikide minu tegemiste kohta saab infot www.triinuueda.weebly.com,  ja telf.5049019

 

Tule ja naudi kergemat elustoidu elu!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA