Liikmeid
8

– Elery Tammemägi

Koolitus- ja teraapiatuba VÄIKE UBA

Sündisin 1973. aasta. Baashariduse omandasin aastatel 1993–1998 Tartu Ülikoolis filosoofia teaduskonnas. Laste sündimisel tekkisid vajadused praktiliste oskuste järele. Sattusin sõprade soovitusel Ülle Liivamäe Emadekooli ja omandasin palju vajalikke teadmisi tervislikust toitumisest, loomulikust sünnitusest ja alternatiivmeditsiinist.

Aastatel 2001-2005 õppisin diplomeeritud refleksoloogiks (Medica Nova) ja homöopaadiks (Soome Homöopaatia Akadeemia) ja olen aktiivselt praktiseerinud ja täienduskoolitusi läbinud praeguseks mõlemal erialal 10 aastat.

Ülle Liivamägi korraldas aastatel 2005-2007 ka  koolituse sünnitoetajatele ja selle käigus omandasime algteadmised  raseda tervisest ja sünnitamise toetamisest. Käin kodu- ja haiglasünnitusel kaasas nii terapeudi kui sünnitoetajana ja olen sügavalt tänulik kõikidele väikestele inimestele ja nende vanematele, et saan nendega koos seda imet kogeda.

Hilisemad õpitoad ja koolitused teistelt oma ala meistritelt on lisanud sünnitusalaseid oskusi ja nippe, millest on rasedatele  kasu, et end sünnitusel aidata.

Olen abielus ja sünnitanud kaks last haiglas ja kaks kodus. Kuulun Eesti Sünnitoetajate Ühendusse.

Töötan terapeudina ja jagan isiklikke kogemusi praktilistel koolitustel, mis toimuvad  Koolitus- ja teraapiatoasVäike Uba.

Minu elumoto on Tasakaal ja Iseseisvus ja kõik koolitused meie keskuses on sellest ideest kantud.

Kontakt: eleryt@gmail.com, www.ravikunst.ee