Liikmeid
14

– Roheline Vihmavari – ökopood

Roheline Vihmavari ökopood tekkis isiklikest vajadustest ning kasvas seejärel poeks. Pakume lasteriideid, puhastusvahendeid, ihuhooldustooteid, mänguasju, toiduaineid ja tooraineid koduse kosmeetika valmistamiseks.

Eestis oleme ilmselt ainuke lõngapood, mis on keskendunud ainult ökoloogiliste ja naturaalsete lõngade müügile. Seetõttu on oodatud ka kõik käsitööhuvilised. Võime julgelt kinnitada, et meil on isiklikud kogemused kõikide kaubamärkidega, mida me pakume.

Poega paraleelselt tegutseb ka Hobikoda, kus viime läbi erinevaid ihuhoolduse- ja toidukoolitusi. Selgeks saab nii kreemi-, seebi- kui ka šokolaaditegu. Kuigi mõned meie koolituste lõpetajatest on astunud sammu edasi ja hakanud ise looduskosmeetika tootjateks, on peamine missioon ikkagi oskusteabe jagamine kõigile, kellele on oluline puhtam elukeskkond.

Roheline Vihmavari on pereettevõte, mille mootoriks on Helen Orav. Helen on hariduselt bioloog ja keemik ning suudab aru saada keskkonnaküsimuste teaduslikust küljest. Tema igapäevatööks on uurida erinevate bioloogiliste protsesside toimimist Läänemres. Peale laste sündi tekkis üha rohkem küsimusi, mida seljas kanda, mida süüa ja millega tervisehädasid leevendada  ning see viis refleksoloogiaõpinguteni Ülo Liivamäe juures, Soome Ulla-Maija Grace Aroomteraapia koolis ning aroomterapeudi diplomini.

www.rohelinevihmavari.ee