Liikmeid
8

– Kristi Arendi – kandmisnõustaja

Metameditsiini sertifitseeritud tervisenõustaja (IMMA META-Medicine Health Coach), imetamisnõustaja (UNICEF’i tunnistus, SIETi liige), lapsekandmise nõustaja ja Kaisukooli juhendaja (Dresdeni Trageschule baas- ja jätkukoolitus), Emade Sõsarkonna ning tervise-ja teraapiaringi “Terve mina” juhendaja.

Olen terve, õnnelik ja avatud inimene, abielus naine, kahe lapse ema, naudin oma eluteed. Sündinud ja kasvanud Võrumaal, täiskasvanu elu elanud Tallinnas. Minu töö ja hobi on inimese arengu ja tervise käsitlemine loodusseaduste ja metameditsiini valguses – kõik on seotud, kõigel, mis juhtub, on põhjus ja eesmärk, suhtlemisest sõltub tervis.

Igapäevaelus, töös (info jagamine, nõustamine, koolitamine) ja teraapias kasutan teadlikult mõtte- ja sõnajõudu, siirast andestamist ja tänulikkust, T. Gordoni tõhusa suhtlemise põhimõtteid, emotsionaalse vabaduse tehnikat (EFT-praktik), (edu)kinesioloogiat, rännakut, homöopaatiat, reikit, refleksoloogiat, NLP-d jm. Olen teel, vajadusel teejuht, kuulan ja jagan rõõmuga J.

Minu kontaktid: tel 52 19 097, e-post: kristi.arendi@gmail.com,
Kaisukool:
www.kaisukool.ee, www.facebook.com/kaisukool
Emade Sõsarkond:
www.facebook.com/emadesosarkond
Tervise-teraapiaring „Terve mina“:

www.facebook.com/tervisejateraapiaringtervemina