Liikmeid
8

– Kairi Koolme – beebide treener

Kairi Koolme,

beebide võimlemise ja ujumise juhendaja

 

Olen hetkel titapuhkusel olev klassiõpetaja. Olen töötanud lisaks koolile ka  lasteaias, korraldanud arendavaid tegevusi väikelastele ning loenguid lastega peredele, olen ka kirjutanud kümneid artikleid lastest ja nende arendamisest. Imetamisnõustajana kuulun 2003 aastast Sünni- ja Imetamise Eesti Tugiühingusse, üsna tihedalt olen kokku puutunud rännakumeetodiga (laste rännakuga).

 

2004. aastal asutasin interneti teel mänguasju müüva poe, mis tol ajal oli üks esimesi omataolisi ja mis praeguseks kannab nime Lusti Lastepood. Eesmärk oli koondada ühte kohta kokku palju arendavaid mänguasju, näiteks lauamänge. Pood on leitav aadressilt www.lusti.ee.

 

Pean väga oluliseks igas vanuses laste igakülgset arengu soodustamist. Lastele tuleb luua võimalusi tegelemaks võimlemise, ujumise, muusika, kunsti jms-ga. Laps on tervik, kõik valdkonnad on tähtsad, kuid läbi liikumise ja motoorika arendamise areneb kiires tempos ka väikelapse aju, mis omakorda soodustab näiteks loovuse ja loogika arengut. Mida varem hakatakse lastega võimlema ja ujuma, seda parem. Samas – kunagi ei ole hilja alustada.

Praegu juhendan beebide ujumise ja võimlemise tunde Sakus. Tundide aegu ja lisainfot näeb aadressil http://titatunnid.lusti.ee/